مقالات

مهره خروسکی

در دیوار های دو طرفه برای اینکه دیوار هنگام بتن ریزی از هم باز نشود بولتی وسط دیوار قرار می گیرد و به صورت افقی از هر دو قالب رد می شود مهره بولت سر بولت بسته می شود و پشت واشر قرار می گیرد.

 مهره خروسکی یا مهره بولت 

پیمانکاران و مهندسین عزیز توجه داشته باشین که در انتخاب مهره خروسکی دقت لازم را داشته باشید.

 

مهره خروسکی با کیفیت پایین می تواند خسارت جبران ناپذیری وارد کند .

گاهی اوقات مشاهده می شود که مهره بلت هایی (خروسکی) در بازار به فروش می رسد که در برابر فشار بتن استقامت کافی را نداشته و هنگام بتن ریزی شکسته می شود و این کار باعث می شود کل دیوار در هنگام بتن ریزی باز شودکه خسارت زیادی به پیمانکار وارد می کند .

برای اطمینان خاطر سعی کنید این محصول را از شرکت های معتبر تهیه کنید تا با مشکلی مواجه نشوید .

کاربرد مهره خروسکی:

در دیوار های دو طرفه برای اینکه دیوار هنگام بتن ریزی از هم باز نشود بولتی وسط دیوار قرار می گیرد و به صورت افقی از هر دو قالب رد می شود مهره بولت سر بولت بسته می شود و پشت واشر قرار می گیرد.

البته در جاهای دیگری هم مورد استفاده قرار می گیرد جاهایی مثل اتصال سولجر توسط بولت عصایی به پانل دیوار در این حالت سولجر توسط بولت عصایی به دیوار وصل می گردد و توسط مهره خروسکی سفت می گردد در این روش کل قالب های دیوار به صورت یک پارچه در می آیدو توسط جرثقیل جابه جا می گردد.

این محصول جزء اتصالات قالب بندی می باشد.

مهره خروسکی

پیشنهاد می کنیم از نحوه خرید و فروش بدون واسطه تجهیزات دست دوم در این سایت آگاهی پیدا کنید برای اطلاع کلیک کنید. قالب فلزی بتن

جهت اطلاع از دیگر محصولات از صفحه اصلی سایت بازدید فرمایید.قالب بتن

شرکت مدرن سازان قرن تولید کننده بهترین نوع مهره بلت درجه یک می باشد.

در این شرکت خریدو فروش مهره خروسکی دست دوم با کیفیت انجام می گردد.

قبل از خرید از تجهیزات شرکت مدرن سازان قرن بازدید کرده و کیفیت و قیمت تجهیزات این شرکت را با شرکت های دیگر مقایسه فرمایید.

در هنگام خرید توجه داشته باشید جنس با کیفیت را از شرکت های معتبر تهیه فرمایید تا در صورتی که بعد از خرید مشکلی پیش آید جواب گو باشند و محصول مورد نظر را تعویض کنند.

Image
اتصالات قالب بندی قائم از سال ۱۳۹۷ آغاز ب کار کرده .
ما در زمینه تولید انواع اتصالات بتنی (( سرجک قابل ریگلاژ، بولت تمام رزوه، بولت تسمه، پین و گوه، واشر کاس، واشر دولول، گیره متوسط و بلند،...)) فعالیت میکنیم .

آخرین مقالات

دسترسی آسان

اطلاعات تماس

اتوبان امام علی نرسیده ب بوستان جوان پشت سوهانی صبا اتصالت قالب بندی قائم